Zapasy - Damian Janikowski

GP Węgier - Damian Janikowski ze złotemKolejny turniej i kolejne złoto Damiana!

W rozgrywanym 6-7 lutego 2016 w węgierskim Szombathely Hungarian Grand Prix nasz mistrz był bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Kolejny krok w stronę wyjazdu do Rio. 16 kwietnia Damian będzie bił się o kwalifikację olimpijską. Jeżeli utrzyma taką formę, o jego wyjazd do Brazylii możemy być spokojni.

 

 

 


Zagreb Open - złoto Damiana Janikowskiego

Złoto Damiana w Zagrzebiu!

Nasz mistrz wywalczył złoty medal w III Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Zagreb Open Grand Prix 2016, który odbywał się 22-23 lutego 2016. Damian rozpoczął znakomicie ten rok i swoją drogę po kwalifikację olimpijską do Rio. Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.

 

 

 

 

 

 

 

 


Damian ze srebrem na Igrzyskach Wojskowych

Od 6 do 10 października 2015 w Koreańskiej miejscowości Mungyeong odbywały się VI Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe. Damian Janikowski wywalczył w nich srebrny medal w kategorii 85 kg.


Mistrzostwa Świata w Las Vegas

W dniach 7-12 września 2015 roku w Las Vegas odbywały się XII Mistrzostwa Świata w Zapasach, w których Damian dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z późniejszym złotym medalistą Zhanem Beleniukiem z Ukrainy.


Strop Master - Damian JanikowskiMistrz Polski promuje Mistrzowski Strop od Konbet Poznań!

Damian Janikowski został twarzą najnowszego produktu firmy Konbet Poznań – Stropu MASTER. Nasz mistrz jak nikt inny odzwierciedla wszystkie najlepsze cechy tego systemu stropowego, czyli siłę, moc, bezpieczeństwo i przede wszystkim dążenie do perfekcji.

 

 

 

 

 

 


Damian Janikowski Mistrz Polski 2015Damian Janikowski Mistrzem Polski 2015!

Z przyjemnością informujemy, że Damian Janikowski 26.04.2015 roku obronił tytuł Mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii  do 85 kg. Gratulujemy kolejnego sukcesu naszemu Masterowi!

Damian jednak nie spoczywa na laurach i już 8 czerwca wystartuje w I Igrzyskach Europejskich w Azerbejdżanie, a we wrześniu leci do Las Vegas powalczyć o tytuł Mistrza Świata i o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie  do Rio de Janeiro w 2016 roku.

www.facebook.com/DamianJanikowskiOfficial

Dane kontaktowe

KONBET POZNAŃ
ul. Św. Wincentego 11
61-003 Poznań

tel.: 61 877 25 81
fax: 61 855 24 91
tel.kom.: 516 058 014
e-mail: poznan@konbet.com.pl