konbet, lider rynku konbet, euro leader

Lider systemów stropowych

  • de
  • en
/PLYTY_STROPOWE_STRUNOBETONOWE_SPK,1604.html /LEKKI_STROP_PANELOWY_SMART,1616.html /NADPROZA_STRUNOBETONOWE_SBN,1605.html /Czas_na_TERMOBET,1726.html https://www.dropbox.com/s/rcehfwao4eub726/SMART_1.4.2.zip
Stropy prefabrykowane w budownictwie użyteczności publicznej

Dzięki terminowej dostawie naszych elementów prefabrykowanych Generalny Wykonawca jest w stanie wznosić budynek w bardzo szybkim tempie. Zastosowanie stropowych płyt prefabrykowanych typu filigran firmy Konbet Poznań pozwala na wykonanie 1 kondygnacji o pow. ok. 380m2 w ciągu zaledwie 10 dni roboczych.

czytaj więcej
Prezentacja programu do doboru nadproży strunobetonowych KONBET SBN

KONBET KALKULATOR SBN stanowi niezależną aplikację pozwalającą na sprawdzenie możliwości zastosowania nadproży strunobetonowych i pomoc w doborze typu nadproża odpowiedniego do zadanych obciążeń uwzględniając współpracę wieńca stropowego.

czytaj więcej
Nowe wymagania cieplne budynków

Od 1. stycznia 2014 r. obowiązują nas nowe regulacje w zakresie efektywności energetycznej budynków, a w szczególności izolacyjności cieplnej ścian i stropów czyli wartość współczynnika UC(max) [W/(m2•K)].

czytaj więcej
Relacja z montażu płyt sprężonych SPK

KONBET POZNAŃ to sprawdzony producent prefabrykatów z betonu sprężonego – Nie boimy się trudnych wyzwań. Zobacz relację z montażu zespołu mieszkaniowego wielorodzinnego wraz z parkingiem podziemnym „Na Skraju Lasu”

czytaj więcej
STROP SMART w budownictwie magazynowym

W ostatnim czasie firma KONBET POZNAŃ Sp. Z o.o. Sp. K we współpracy z FARBRYKĄ STROPÓW Sp. Z o.o. Sp. K. zrealizowała kilka ciekawych projektów w sektorze budownictwa przemysłowego i magazynowego.

czytaj więcej
KONBET POZNAŃ poleca TERIVĘ PLUS

TERIVA PLUS – jest składnikiem systemu stropowego KONBET TERMO SYSTEM. Nowatorska konstrukcja tego pustaka (z keramzytową nadlewką u góry) daje wysokie parametry termoizolacyjne i umożliwia redukcję kosztów całkowitych wykonania stropu.

czytaj więcej
zobacz wszystkie

informacje o nowościach i promocjach
prosto na Twój email

KONBET POZNAŃ – LIDER SYSTEMÓW STROPOWYCH

ponad 20 lat doświadczenia, największa ofertą systemów stropowych w Polsce, jedyny licencjonowany dystrybutor Stropu SMART, profesjonalne doradztwo techniczne, lider innowacji produktowych, produkcja w oparciu o Eurokody.

realizacja
strony internetowe Studio Fabryka