konbet, lider rynku konbet, euro leader

Lider systemów stropowych

  • de
  • en
/PLYTY_STROPOWE_STRUNOBETONOWE_SPK,1604.html https://www.dropbox.com/s/rcehfwao4eub726/SMART_1.4.2.zip /NADPROZA_STRUNOBETONOWE_SBN,1605.html /Czas_na_TERMOBET,1726.html
Fotorelacja z montażu płyt SPK

Obiekt hotelowy z częścią gastronomiczno-socjalną, ul. Wrzesińska i ul. Tulipanowa, Swarzędz, obręb Jasin.

czytaj więcej
Konferencja TISNOB 2014

W dniach 19-21 listopada 2014 roku w Poznaniu odbyła się IV Krajowa i II Międzynarodowa Konferencja Naukowa, która poświęcona była istotnej tematyce jaką jest „Trwałość i Skuteczność Napraw Obiektów Budowlanych”.

czytaj więcej
Stropy prefabrykowane w budownictwie

Dzięki terminowej dostawie elementów wykonawca jest w stanie wznosić budynek w bardzo szybkim tempie. Zastosowanie płyt prefabrykowanych typu filigran pozwala na wykonanie 1 kondygnacji o pow. ok. 380m2 w ciągu zaledwie 10 dni.

czytaj więcej
Prezentacja programu do doboru nadproży strunobetonowych KONBET SBN

KONBET KALKULATOR SBN stanowi niezależną aplikację pozwalającą na sprawdzenie możliwości zastosowania nadproży strunobetonowych i pomoc w doborze typu nadproża odpowiedniego do zadanych obciążeń uwzględniając współpracę wieńca stropowego.

czytaj więcej
Nowe wymagania cieplne budynków

Od 1. stycznia 2014 r. obowiązują nas nowe regulacje w zakresie efektywności energetycznej budynków, a w szczególności izolacyjności cieplnej ścian i stropów czyli wartość współczynnika UC(max) [W/(m2•K)].

czytaj więcej
Relacja z montażu płyt sprężonych SPK

KONBET POZNAŃ to sprawdzony producent prefabrykatów z betonu sprężonego – Nie boimy się trudnych wyzwań. Zobacz relację z montażu zespołu mieszkaniowego wielorodzinnego wraz z parkingiem podziemnym „Na Skraju Lasu”

czytaj więcej
zobacz wszystkie

informacje o nowościach i promocjach
prosto na Twój email

KONBET POZNAŃ – LIDER SYSTEMÓW STROPOWYCH

ponad 20 lat doświadczenia, największa ofertą systemów stropowych w Polsce, jedyny licencjonowany dystrybutor Stropu SMART, profesjonalne doradztwo techniczne, lider innowacji produktowych, produkcja w oparciu o Eurokody.

realizacja
strony internetowe Studio Fabryka