Dynamic KONBET Akademia Karate – Paweł Baran

Mistrzostwa Świata WSF 2016

Miasto Bydgoszcz stało się szczęśliwe dla naszego kolegi Pawła. Na Mistrzostwach Świata WSF (World Shotokan Federation), które odbywały się 1-3 kwietnia 2016 roku, przez 3 dni na 6 matach rywalizowało 1840 zawodników z 38 państw. Ciężka praca indywidualna jak i drużynowa, która trwała od 4 miesięcy prowadziły do jednego celu - medalu. Trud ten się opłacił, gdyż Paweł wrócił z Mistrzostw z czterema medalami:

Kata indywidualne Masters 35-39 lat – brąz
Kata drużynowe Senior +21 lat – brąz
Kata drużynowe Masters 35-45 lat – złoto
Kumite drużynowe Masters 35-45 lat – złoto

 


 

Mistrzostwa Polski WKF Wrocław 2016W dniu 6 marca 2016 roku we Wrocławiu  odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Seniorów WKF, w których startowało 167 zawodników z 39 klubów. Paweł wraz z kolegami zdobył 3 miejsce w kata drużynowym. Jest to dobry znak na kwietniowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Bydgoszczy. 

 

 

 

 

 


 

Paweł Baran ze srebrnym medalem w Berlinie

W Dniu 20 lutego 2016 roku w Berlinie odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF "Berin Open". Do stolicy Niemiec przybyli zawodnicy z wielu krajów, m.in. z Polski, Norwegii, Czech, Włoch, Danii, Rosji, Belgii i Słowacji. W zawodach wzieli udział również zawodnicy Niemieccy. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć i Pawła, który w konkurencji kata master U-30 (30-39 lat) zajął 2 miejsce, ulegając jedynie przeciwnikowi z Niemiec. W konkurencji kumite nie podjął walki z powodu kontuzji, której doznał na treningu dwa dni przed zawodami. Gratulujemy kolejnego medalu i czekamy na kolejne!

 

 

 

 

 
Dynamic KONBET Akademia KarateWspieramy kolejną wspaniałą inicjatywę! Nasz Mistrz karate - Paweł Baran otworzył w Poznaniu akademię karate dla dzieci i młodzieży "Dynamic Konbet", która ma szkolić przyszłych mistrzów tej sztuki walki. Zapraszamy do zapisów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dynamic.karatewkf.pl.

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

Paweł BaranNie od dziś wiadomo, iż firma "KONBET Poznań" pomaga polskim sportowcom z różnych dyscyplin: zapasy, żużel, piłka nożna, a teraz także karate.

Nasz wieloletni pracownik Paweł Baran jest nie tylko wizytówka firmy, ale też reprezentantem kraju w tej dziedzinie. Jego wieloletnia praca na sali treningowej a potem na matach danych zawodów, daje wiele radości. Z pomocą i wsparciem naszej firmy, Paweł był bezkonkurencyjny w IX Grand Prix Bielsko-Biała, gdzie brało udział ponad 800 zawodników z 21 państw. Nasza nadzieja i tym razem pokazała swoja klasę, gdzie ciężkie zmagania na tatami dało wyniki. W kata (forma) Paweł zajął pierwsze miejsce pokonując zawodników z Ukrainy, Malty, Włoch, Grecji oraz Polski. W kumite (walka) wywalczył drugie miejsce, ulegając jedynie doświadczonemu zawodnikowi z Ukrainy. 

Gratulujemy oraz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Dane kontaktowe

Obsługujemy klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, deweloperów oraz hurtownie budowlane.

KONBET POZNAŃ
ul. Św. Wincentego 11
61-003 Poznań

tel.: 61 877 25 81
SZCZEGÓŁOWE DANE KONTAKTOWE
e-mail: poznan@konbet.com.pl