Najwyższa jakość w budownictwie 2017

/ / Archiwum

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas uroczystej gali w Biedrusku, zorganizowanej przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości, firma KONBET Poznań otrzymała po raz kolejny Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie oraz nagrodę Ikar Biznesu.

„Za wytwarzanie prefabrykatów betonowych najwyższej jakości, z wykorzystaniem najnowszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego, a zwłaszcza profesjonalizmu kadry zarządzającej i pracowników produkcyjnych”.

Podczas edycji Najwyższej Jakości 2017 nagrodzono 21 firm i organizacji z Wielkopolski, które odebrały Certyfikaty Najwyższa Jakość, Wielkopolska Marka i wyróżnienia Ikar Biznesu. Wśród wyróżnionych znalazły się przedsiębiorstwa, szkoły, organizacje samorządowe i artystka.

Bardzo dziękujemy za kolejne wyróżnienie, bo jakość ma dla nas szczególne znaczenie. To sukces przede wszystkim ludzi, którzy pod szyldem KONBET Poznań od wielu lat wspólnie tworzą doskonałej jakości, innowacyjne systemy stropowe.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnych miesiącach i latach będziemy podążali w tym samym kierunku. Pragniemy konkurować na rynku stropów produktami doskonałej jakości, wykorzystując najnowsze technologie nie tylko do produkcji, ale również do zarządzania przedsiębiorstwem.

TOP