Podsumowanie szkolenia dla projektantów

/ / Archiwum

W dniu 18 marca 2015 roku w Sali konferencyjnej biurowca „OMEGA” odbyło się szkolenie dla projektantów z zakresu prefabrykowanych systemów stropowych, którego organizatorem były firmy KONBET Poznań oraz Fabryka Stropów. Na szkolenie przybyło ponad 70 osób, zarówno projektantów jak i studentów budownictwa.

Szkolenie rozpoczęło się od powitania gości i krótkiego wprowadzenia przez Prezesa Zarządu firmy, dr. inż. Artura Kisiołka. Następnie odbyły się wykłady prof. Tomasza Błaszczyńskiego oraz dr. inż. Jana Lorkowskiego. Podczas wykładów została zaprezentowana nowa dokumentacja dla systemu stropowego MASTER. Ostatnią częścią merytoryczną była prezentacja możliwości aplikacji firmy KONBET Poznań – nakładki do wrysowywania płyt Lekkiego Stropu Panelowego SMART oraz Kalkulatora do doboru nadproży SBN. O aplikacji SMART opowiadała mgr inż. Dorota Puchalska, natomiast o kalkulatorze wypowiadał się jego twórca – mgr inż. Wojciech Janik.

Zwieńczeniem szkolenia był występ poznańskiego kabaretu Czesuaf, po występie którego nastąpiło rozdanie Certyfikatów i pożegnanie gości.

TOP