Poznań Business Run 2017

/ / Archiwum

Podstawową działalnością KONBET Poznań jest oczywiście produkcja stropów i asortymentu uzupełniającego. Na tym się skupiamy każdego dnia, by nasze produkty były jak najwyższej jakości.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to jednak szereg akcji i inicjatyw, w które nasi pracownicy bardzo chętnie się angażują. W trosce o środowisko, jakie nas otacza organizujemy spływy kajakowe, ale też udzielamy się w akcjach charytatywnych, by pomóc innym.

W niedzielę, 3 września 2017r. wzięliśmy udział w ogólnopolskiej sztafecie biegowej – Poland Business Run. W ośmiu polskich miastach rywalizowało ponad 21 tysięcy biegaczy. Wśród nich w Poznaniu, 5 osobowa sztafeta KONBET Poznań. Celem nie był wynik, ale dobra zabawa, wspólnie spędzonyt czas i przede wszystkim – pomaganie przez bieganie! Każdy z zawodników miał do pokonania niespełna 3,6 km. Bawiliśmy się świetnie i walczyliśmy jak gepardy 🙂 Każdy z nas dał z siebie wszystko, w ogólnym rezultanie zajęliśmy na 600 startujących drużyn miejsce 226, co nas bardzo cieszy!

Gratulacje dla zawodników, przede wszystkim jednego „rodzynka” płci żeńskiej! Brawo Żaneta Baranowska, Piotr Gapski, Jędrzej Binek, Paweł Baranowski i Szymon Kapela.

Za rok atakujemy miejsce w pierwszej setce – a co, cele muszą być ambitne 🙂

TOP