WPPK 2023 – Wisła, 28-31.03.2023

/ / Aktualnosci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny STROPY.pl będą Głównym Partnerem Merytorycznym największego wydarzenia dla projektantów konstrukcji w Polsce, jakim są coroczne Warsztaty Pracy.

XXXVII OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY PRACY PROJEKTANTA KONSTRUKCJI rozpoczynają kolejny czteroletni cykl szkoleniowy zatytułowany: Naprawy i wzmocnienia konstrukcji z przewodnim tematem KONSTRUKCJE ŻELBETOWE.

Warsztaty, zorganizowane przez PZiTB o/Gliwice odbędą się w dniach 28-31.03.2023 w Hotelu Stok w Wiśle. Cztery intensywne dni wypełni cykl ponad 30 niezwykle interesujących, merytorycznych wykładów poświęconych aktualnym problemom napraw i wzmocnień konstrukcji żelbetowych.

Szczegółowy program Warsztatów Pracy dostępny jest tutaj, a my zapraszamy na wykład podczas II sesji drugiego dnia (Stropy panelowe – klasyfikacja, cechy, badania) oraz na wieczór – Magiczna Wisła. I oczywiście na stoisko STROPY.pl, na którym chętnie przedstawimy nowoczesne prefabrykaty stropowe oraz pomożemy w doborze rozwiązań, do prowadzonych przez Państwa projektów.

TOP