CENTRUM SZKOLENIOWE KONBET POZNAŃ

SZKOLENIA DLA WYKONAWCÓW I PROJEKTANTÓW

SZKOLENIA Z MONTAŻU STROPU W POZNANIU

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT WYKONAWCY STROPÓW PANELOWYCH

Stropy panelowe polecamy tam, gdzie dotychczas stosowano stropy poprzedniej generacji typu Teriva, lub w projekcie występuje strop monolityczny lub inne rozwiązania stropowe, których rozpiętość nie przekracza 10,5 metra. W praktyce stropy te idealnie nadają się zarówno do budownictwa jednorodzinnego, małych lub większych domków, ale także do wielorodzinnych inwestycji deweloperskich i wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU

POZNAJ STROPY PANELOWE I:

  • UZYSKAJ CERTYFIKAT WYKONAWCY KONBET POZNAŃ
  • POZNAJ NAJNOWSZE TECHNOLOGIE STROPOWE
  • ODBIERZ KOMPLET MATERIAŁÓW I GADŻETÓW
  • NAPIJ SIĘ Z NAMI DOBREJ KAWY ;-)

ZALETY STROPU TERIVA S-PANEL

DLACZEGO ZAMIAST TERIVY CZY MONOLITU WYBRAĆ TERIVĘ S-PANEL?

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT

KLUCZOWE ZALETY STROPU TERIVA S-PANEL TO:

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT WYKONANIA STROPU, OSZCZĘDNOŚCI NADBETONU, BRAK STEMPLOWANIA DO 4 METRÓW ROZPIĘTOŚCI, WYSOKA DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ UKRYCIA INSTALACJI ORAZ RÓWNA POWIERZCHNIA DOLNA.

GALERIA WYBRANYCH REALIZACJI

W galerii prezentujemy wybrane realizacje stropu TERIVA S-PANEL.

Strop znajduje zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, ale również w "bliźniakach" czy zabudowie szeregowej. Wszędzie tam, gdzie projekt zakłada strop typu Teriva lub wylewany monolityczny możemy zastosować TERIVĘ S-PANEL.

Z uwagi na duże rozpiętości i wytrzymałości sprawdza się także w wielokondygnacyjnych budynkach mieszkaniowych.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DORADZIMY JAKI STROP WYBRAĆ I WYCENIMY KAŻDY PROJEKT

DORADZIMY I WYCENIMY NAJLEPSZY STROP

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów panelowych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub przestarzałego rozwiązania jakim jest strop Teriva.

Zaproponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub wypełnij formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

STROPY PANELOWE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

Stropy panelowe to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

GÓRA