CENTRUM SZKOLENIOWE KONBET POZNAŃ

SZKOLENIA DLA WYKONAWCÓW I PROJEKTANTÓW

SZKOLENIA - MONTAŻ STROPÓW PANELOWYCH

UKŁADANIE, ZBROJENIE, CIĘCIA I OTWOROWANIE

W zakładzie produkcyjnym w Konarzycach prowadzimy cykliczne szkolenia dotyczące montażu stropów panelowych, które charakteryzuje szybkość układania oraz niska cena gotowego systemu.

Wykonawcy, kierownicy budów, konstruktorzy, deweloperzy i dystrybutorzy materiałów budowlanych mogą w warunkach rzeczywistych zapoznać się z zasadami montażu stropów panelowych: SMART, S-Panel i Vector. Ważną częścią szkolenia jest także montowanie wymianu oraz wykonanie wycięć w płytach dedykowanych pod wymian żelbetowy i dwuteownik stalowy HEB.

Wszystkich chętnych na pokazowy montaż stropu oraz szkolenia z zakresu stropów panelowych zapraszamy do kontaktu z działem marketingu (s.kapela@stropy.pl) lub biurami obsługi klienta w Poznaniu i w Konarzycach (stropy.pl@stropy.pl).

ZALETY STROPU S-PANEL

DLACZEGO ZAMIAST TERIVY CZY MONOLITU WYBRAĆ S-PANEL?

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT

KLUCZOWE ZALETY STROPU S-PANEL TO:

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT WYKONANIA STROPU, OSZCZĘDNOŚCI NADBETONU, BRAK STEMPLOWANIA DO 4 METRÓW ROZPIĘTOŚCI, WYSOKA DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ UKRYCIA INSTALACJI ORAZ RÓWNA POWIERZCHNIA DOLNA.

SZKOLENIA I POKAZOWE MONTAŻE STROPÓW

Szkolenia z montażu stropów panelowych odbywają się w naszym zakładzie produkcyjnym w Konarzycach obok Śremu.

Podczas szkolenia przekażemy Państwu niezbędną wiedzę, która pozwoli poprawnie wykonać montaż stropu, wykonać wymian oraz dowolny otwór.

na miejscu będą dostępni też nasi konstruktorzy i handlowcy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z zakresu projektowania stropów i pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania dla prowadzonych przez Państwa inwestycji.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DORADZIMY JAKI STROP WYBRAĆ I WYCENIMY KAŻDY PROJEKT

DORADZIMY I WYCENIMY NAJLEPSZY STROP

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów panelowych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub tradycyjnego rozwiązania jakim jest strop Teriva.

Zaproponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub wypełnij formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

STROPY PANELOWE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

Stropy panelowe to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

TOP