CENTRUM SZKOLENIOWE KONBET POZNAŃ

SZKOLENIA DLA WYKONAWCÓW I PROJEKTANTÓW

WEBINARIUM PROF. ŁUKASZA DROBCA

PROJEKTOWANIE ZŁOŻONYCH UKŁADÓW STROPOWYCH

Zapraszamy na V edycję bezpłatnego webinarium, którego tematyką będą stropy panelowe. Szkolenie odbędzie się w dniu 14 lipca 2023 (piątek). Start o godzinie 10:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

AGENDA BEZPŁATNEGO SZKOLENIA

  • Strop panelowe – specyfikacja, wdrożenia
  • Najnowsze badania rynku w zakresie systemów stropowych
  • Wybrane zagadnienia z zakresu projektowania stropów panelowych
  • Przykłady projektowania złożonych układów stropowych w praktyce. Badania na obiektach w skali rzeczywistej – porównanie pracy paneli o szerokości 600 i 1200 mm w czterokrawędziowych warunkach podparcia
  • Nowe prefabrykowane systemu stropowe – rynek światowy. Zmiany normowe w zakresie nośności na rozwarstwienie. Badania żeber stropowych na zginanie i ścinanie. Wnioski praktyczne z programu badań

ZALETY STROPU TERIVA S-PANEL

DLACZEGO ZAMIAST TERIVY CZY MONOLITU WYBRAĆ TERIVĘ S-PANEL?

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT

KLUCZOWE ZALETY STROPU TERIVA S-PANEL TO:

SZYBKI MONTAŻ, NISKI KOSZT WYKONANIA STROPU, OSZCZĘDNOŚCI NADBETONU, BRAK STEMPLOWANIA DO 4 METRÓW ROZPIĘTOŚCI, WYSOKA DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ UKRYCIA INSTALACJI ORAZ RÓWNA POWIERZCHNIA DOLNA.

GALERIA WYBRANYCH REALIZACJI

W galerii prezentujemy wybrane realizacje stropu TERIVA S-PANEL.

Strop znajduje zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, ale również w "bliźniakach" czy zabudowie szeregowej. Wszędzie tam, gdzie projekt zakłada strop typu Teriva lub wylewany monolityczny możemy zastosować TERIVĘ S-PANEL.

Z uwagi na duże rozpiętości i wytrzymałości sprawdza się także w wielokondygnacyjnych budynkach mieszkaniowych.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DORADZIMY JAKI STROP WYBRAĆ I WYCENIMY KAŻDY PROJEKT

DORADZIMY I WYCENIMY NAJLEPSZY STROP

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów panelowych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub tradycyjnego rozwiązania jakim jest strop Teriva.

Zaproponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub wypełnij formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

STROPY PANELOWE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

Stropy panelowe to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

TOP