SPONSORING SPORTU KONBET POZNAŃ

OD LAT WSPIERAMY NAJLEPSZYCH POLSKICH SPORTOWCÓW

SPONSORING SPORTU KONBET POZNAŃ

WSPIERAMY NAJLEPSZYCH POLSKICH SPORTOWCÓW

Od wielu lat chętnie inwestujemy w rozwój sportowy utalentowanych sportowców. Wspieramy nie tylko uznane marki, ale również lokalne dyscypliny sportowe i rokujących sportowców.

Od października 2014 roku, KONBET Poznań wspólnie z Fabryką Stropów wspiera młodego i utalentowany żużlowca, Mistrza Świata Juniorów - Bartosza Smektałę. Bartek został twarzą Lekkiego Stropu Panelowego SMART.

Wspieramy również lokalnych piłkarzy, zawodników WARTY Śrem oraz naszego pracownika, mistrza karete, zawodnika i instruktora MUKS Dynamic Akademia Karate - Pawła Barana.

Zachęcamy do wspólnego kibicowania i wspierania sportu!

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DORADZIMY JAKI STROP WYBRAĆ I WYCENIMY KAŻDY PROJEKT

DORADZIMY I WYCENIMY NAJLEPSZY STROP

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów panelowych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub tradycyjnego rozwiązania jakim jest strop Teriva.

Zaproponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub wypełnij formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

STROPY PANELOWE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

Stropy panelowe to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

TOP