SZYBKA WYCENA STROPU

MASZ PROJEKT DOMU? WYŚLIJ GO DO NAS - WYCENIMY!

DORADZIMY I WYCENIMY NAJLEPSZY STROP

Strop to jeden z ważniejszych elementów konstrukcyjnych domu. Dlatego doradzimy Państwu, jaki najlepszy strop wybrać do Waszego projektu. Wszystko po to, aby budowany dom Waszych marzeń był jak najbardziej komfortowy, nowoczesny i bezpieczny.

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów panelowych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub tradycyjnego rozwiązania jakim jest strop typu Teriva. Proponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Zalety stropów panelowych:

1. Szybki montaż stropu, 100m2 w 2 godziny!
2. Niższy koszt całkowity
3. Możliwość ukrycia instalacji w stropie
4. Minimalizacja ryzyka błędów wykonawczych
5. Brak zwrotów palet i pustaków


Oferujemy kompleksowe podejście do tematu stropu, dlatego zawsze proponujemy nie tylko sam produkt, ale i transport wraz z montażem.

Po wypełnieniu formularza, możliwe szybko skontaktujemy się z Państwem z przygotowaną ofertą cenową.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz do nas zadzwonić.

FORMULARZ WYCENY STROPU:

   

   

  Wyrażam zgodę na kontakt poprzez podany adres e-mail i/lub telefon w celu przedstawienia oferty cenowej stropu według załączonego projektu domu.

   

  STROPY PANELOWE

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

  Stropy panelowe to idealne rozwiązanie w budownictwie jednorodzinnym, szeregowcach i budynkach wielokondygnacyjnych. Montaż stropów panelowych jest zdecydowanie szybszy i tańszy, gdyż nie wymaga układania belek i pustaków między belkami oraz licznego zbrojenia górnego. Do minimum zredukowana jest ilość stemplowania, szalowania. W niektórych wypadkach stemplowanie nie jest w ogóle konieczne. Stropy panelowe to również większe możliwości konstrukcyjne – stropy panelowe można stosować w aranżacji dużych przestrzeni, bez ścian działowych czy podciągów.

  TOP