KONBET Poznań Kreatorem Budownictwa Roku 2019!

/ / Aktualnosci
Kreator Budownictwa Roku 2019 dla KONBET Poznań

21 listopada 2019 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala przyznania po raz dziewiąty Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku prekursorom branży budowlanej.

Nagrodzone osoby oraz firmy swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają innowacje, dbają o jakość oferowanych produktów i usług, a także stosują proekologiczne rozwiązania i nowe technologie.

Wśród tegorocznych laureatów prestiżowego projektu organizowanego przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa znalazł się KONBET Poznań i Prezes Zarządu, doc. dr inż. Artur Kisiołek.

Podczas odbierania nagrody, Prezes Artur Kisiołek dziękując za uznanie w kilku zdaniach podkreślił zasługę wszystkich pracowników. „To nagroda dla nas wszystkich. Dzięki zaangażowaniu pracowników mogliśmy stworzyć rodzinę stropów panelowych i z powodzeniem dostarczać na budowy w całej Polsce nowoczesne produkty, w tym ten najnowszy – Teriva Panel.” – dodał.

Projekt odbywa się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Patronem medialnym jest dziennik „Rzeczpospolita”.

TOP